esmaspäev, 2. aprill 2012

Tunnelite karikasarja I etapp

Eile osalesime Lorega tunnelite karikasarja 1. etapil. Toimus Tako hallis, kohtunikuks oli Kristi Vaidla. Algajates oli kokku 67 võistluspaari.

1. rada.
Neljanda tunneli juures tegin liiga aeglase vahetuse ja seetõttu jäi Lore valele poole ja kohe ka viga. Hiljem järele mõeldes oleksin võinud teha enne 5. tunnelit tagantlõikamise. Peale 10. tunnelit ununes hetkeks ära, millisesse tunnelisse järgmisena minna, aga õnneks tuli meelde ning viga ei tulnud.

2. rada.
Rada tundus kohe õppides raske, algul oli raskusi raja järjekorra meeldejätmisel. Neljanda tunneli juures läks Lore minu kehva juhtimise tõttu valesse tunneliauku, koheselt DSQ. Jooksime raja lõpuni, keskel sisenes jälle valesse tunneliauku, oleksin võinud jällegi ise paremini juhtida.

Jäin Lorega eile väga rahule, Lore oli väga keskendunud, kontaktne ning ei jooksnud minema.