Esmaspäev, 21. oktoober 2013

Lore AG võistlus 19.10.2013

Laupäeval osalesime Lorega TAKO korraldatud agility võistlustel Loos. Kohtunikuks oli Harri Huittinen Soomest. Meie osalesime A1 klassis kolmel rajal - ühel hüpperajal ja kahel agilityrajal.

TULEMUSED

1. rada - hüpperada. Lore tõusis stardis liiga vara püsti ja hakkas juba jooksma. Mina ei jõudnud seetõttu peale kotti piisavalt vara kolmanda tõkke taha ja ei jõudnud Lorele neljandat tõket näidata. Seejärel tõmbasin Lore teiselt poolt tõket üle ja saime DSQ. Peale seda jooksis Lore korra ära, kuid tagasi tulles saime rada jätkata ja kõik sujus väga hästi.


2. rada - agilityrada. Stardis jätsin Lore seekord lamama. Püsis veidi kauem, kui eelmisel rajal, kuid tõusis ikkagi varem püsti. Kiige peal saime tõrke, teisel korral tegi hästi. Raja keskel võttis vale hüppe - DSQ. Jooksin raja lõpuni, Lore tõrkus poomile minekul.

3. rada - agilityrada. Seekord püsis Lore stardis hästi, jätsin ta jälle lamama. Rada oli puhas kuni poomini, kus me saime jälle tõrke. Äärepealt oleks Lore A-le jooksnud, aga viimasel hetkel jõudsin ta ära kutsuda. Kiigel Lore ei tõrkunud ja saime tulemuseks 5 kp (kiirus 3,29 m/s), mis andis meile kolmanda koha (meie vead ja aeg olid võrdsed teise kohaga). Rajal oli kokku 20 maksikoera.


Üldiselt olen Lorega siiski rahul, sest kolme raja peale ei kukkunud ükski pulk (tõkete kõrgused olid 55 cm). Samuti olen rahul slaalomiga, mis oli kõikidel radadel ilus.

Huvitav on aga see, et Lore pole varem kordagi poomil tõrkunud, aga laupäevastel võistlustel tõrkus ta mõlemal agilityrajal just poomiga. Trennis on meil samasugune poom.

Kommentaare ei ole: