esmaspäev, 11. juuni 2012

Tunnelite karikasarja III etapp

Tunnelite karikasarja III etapp toimus Tako hallis. Korraldaja A-Koer, kohtunik Aleksander Andre.

1. rada.
Neljandast tunnelist jooksis Lore mööda. Kuna ta kahel korral tolle tunneli juures tõrkus, siis 10 viga. Raja kiiruseks tuli 3,90 m/sek, palju aega läks meil kaotsi neljanda tunneli juures.

2. rada.
Rajal oli 17 takistust(?) ja kogu rada oli minu jaoks veidi keeruline. Pidevalt püüdsin enne starti  mõttes rada läbi joosta ja enne meie platsile minekut oligi enam-vähem peas. Rajal sisenes Lore valesse tunneliauku, koheselt DSQ. Peale DSQ saamist suutis ta vahepeal minema ka joosta aga tuli siiski kohe tagasi. Peale seda läks mul raja lõpp meelest ära ja kuna nagunii oli DSQ käes, lõpetasin poole pealt jooksu.